Polecamy

Statystyki bezrobocia
Rejestracja
Kreator CV
CAZ
EFS
Eures
SIPH
SESPID
Gwarancje dla młodzieży
Realizowane projekty unijne
Zostańcie z nami
Zielona Linia

Kierownik Gospodarstwa Rolnego - oferta pracy

Wielkoobszarowe gospodarstwo rolne z okolic Żarowa, prowadzące wyłącznie produkcję roślinną, poszukuje pilnie Kierownika Gospodarstwa Rolnego

Opis stanowiska pracy:

  • Codzienne wyznaczanie czynności operacyjnych z uwzględnieniem potrzeb, ekonomicznego uzasadnienia oraz warunków pogodowych,
  • Zarządzenie podległym personelem,
  • Kontrolowanie i rozliczanie ilości wykonanych prac i zużycia środków w porównaniu do poszczególnych pól i upraw,
  • Prowadzenie podstawowych rozliczeń wydatków,
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji.

Wymagania:

  • Zdolności interpersonalne,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność praktyczne dotyczące zabiegów rolniczych, ustawiania maszyn i urządzeń, ustawiania wymaganych dawek siewu, nawożenia, oprysków, itd, mile widziane,
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i chęć nauki,
  • Pełnego zaangażowania.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju  i pogłębiania wiedzy,
  • Niezbędne narzędzia do podjęcia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: agronom@o2.pl

Metryka strony
Data publikacji 25.04.2017
Data modyfikacji 25.04.2017Rejestr zmian
Osoba publikująca: MO