Polecamy

Zgłoś swoją ofertę pracy
Statystyki bezrobocia
Rejestracja
Kreator CV
CAZ
EFS
Eures
SIPH
SESPID
Gwarancje dla młodzieży
Realizowane projekty unijne
Zostańcie z nami
Zielona Linia

IV edycja Dnia Doradczego -relacja

W dniu 26.04.2016r. w Zespole Szkół w Strzegomiu odbyła się IV edycja Dnia Doradczego zorganizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy Filia Strzegom przy współpracy z Zespołem Szkół w Strzegomiu. Tegoroczne wydarzenie przebiegało pod hasłem

INWESTUJ W SIEBIE TO SIĘ OPŁACA.

Gości przywitał Pan Tadeusz Kotlarski Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy, a także Pan Robert Wójtowicz Dyrektor Zespołu Szkół w Strzegomiu oraz Pan Grzegorz Wijas Kierownik Filii Strzegom. Swoją obecnością Dzień Doradczy w Strzegomiu zaszczycił także Wicestarosta Zygmunt Worsa.

 

Młodzież zapoznała się z ofertą edukacyjną szkół wyższych i policealnych z naszego regionu oraz wysłuchała prezentacji multimedialnych dotyczących możliwości kontynuowania nauki.

 

W Dniu Doradczym w Strzegomiu gościliśmy : Politechnikę Wrocławską, Wyższą Szkołę Humanistyczną we Wrocławiu, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Legnicy, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Wałbrzychu, Policealną Szkołę Farmaceutyczną w Świdnicy, Technikum Ortopedyczne w Świdnicy, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu-Wydział Ekonomii Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu, Niepubliczna Szkoła Medyczna we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi wydział w Świdnicy, Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi wydział w Świdnicy, Wałbrzyską Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości, Wyższą Szkołę Techniczno– Ekonomiczną w Świdnicy, Dolnośląską Szkołę Wyższą z Wrocławia, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świdnicy, Zespół Szkół w Strzegomiu. EURES - Europejskie Służby Zatrudnienia, Koordynacja Systemów Zabezpieczenia Społecznego w Wałbrzychu, Komendę Powiatową Policji w Świdnicy, Wojskową Komendę Uzupełnień z Kłodzka, Młodzieżowe Centrum Kariery w Strzegomiu, Ochotnicze Hufce Pracy z Wałbrzycha. Ponadto byli obecni doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z Wałbrzycha oraz Urzędu Pracy Filii Strzegom , dzięki którym można było uzyskać informację zawodową ukierunkowaną na lokalny rynek pracy.

 

Dzień Doradczy w Strzegomiu cieszył się dużą frekwencją, odwiedziło nas blisko 300 młodych osób, głównie uczniów szkół strzegomskich.

 

Serdeczne podziękowania składamy szkołom: Zespołowi Szkół w Strzegomiu oraz Zespołowi Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu, Gimnazjum nr 1w Strzegomiu i Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu, których młodzież czynnie uczestniczyła w Dniu Doradczym.
 

 

 

 

 

 

Metryka strony
Data publikacji : 28.04.2017
Rejestr zmian
Osoba publikująca: Krzysztof Bober
Autor :
Liczba wejść: 371